Yaşamımız boyunca farklı zamanlarda ciddi problemlerle de karşılaşabilir, üstesinden gelebilmekte çaresiz hissedebiliriz. Bu zamanlarda profesyonel destek almak en kısa zamanda ve etkili biçimde problemin ortadan kalkmasında en doğru adımdır olacaktır.

Antalya'da Lara Psikiyatri, Psikoterapi & Danışmanlık bu anlamda Psikiyatri Uzmanı ve Uzman Klinik Psikologu ile nitelikli, modern bir alt yapıyla hizmet vermektedir.

Başlıca alanlarımız; Çocukluk dönemi sorunlarından;Davranış Bozuklukları,Çocukluk korkuları,Yas dönemi,Kreş ve okula hazırlık,dikkat eksikliği,çocuklarda sınav kaygısı,Ergenlik dönemi sorunlarından;internet bağımlılığı ve diğer bağımlılıklar, ergenlikte madde kullanımı, ergenlikte cinsellik, sınav kaygısı,yeme bozuklukları,ergenlikte dikkat eksikliği,Anksiyete bozukluğu, Yetişkinlik dönemi ise; Şizofreni ve diğer psikotik bozukluklar, Bipolar duygulanım bozukluğu, Dürtü kontrol bozuklukları, Fobiler, Obsesif kompulsif bozukluk, Travma sonrası stres bozuklukları, Depresyon, Panik bozukluk, ilişki ve evlilik terapisi, cinsel problemler gibi daha birçok alanlarda hizmet vermektedir.

Manavgat, Serik, Alanya, Akseki, Gazipaşa, Korkuteli, Elmalı, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Kemer, Denizli, Isparta, Burdur, Bucak ve Fethiye gibi il ve ilçelerden gelen danışanlarımıza da hizmet vermektedir.